91 43 46 835 bsi@um.szczecin.pl

Pożegnanie absolwentów 2014

By admin

Pożegnanie absolwentów 2014

14 kwietnia 2014 miało miejsce uroczyste spotkanie dla tegorocznych absolwentów, przygotowane przez Waszych młodszych kolegów pod opieką  p. Anny Prymelskiej i p. Jolanty Geisler. Była to okazja do podsumowania czasu, który spędzili w Bursie Szkolnej Integracyjnej. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile i tworzenie atmosfery tego miejsca. Będzie nam Was brakowało.

Wkrótce opuścicie bursę. Nie oznacza to rozłąki, ani zapomnienia o nas: pani dyrektor, wychowawcach, paniach kucharkach, pracownikach administracji i obsługi, młodszych kolegach i koleżankach. Przecież to tutaj rodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie na śmierć i życie. To co było obce i nieznane stawało się zrozumiałe, przyjazne, bliskie. Mamy nadzieję, że wszystko to będzie miało dobry wpływ na Wasze życie.

Matura stawia przed Wami dużo wyzwań i doświadczeń. Wierzymy, że poradzicie sobie doskonale. Sądzimy, że Wasza praca  i czas przygotowań do egzaminu dojrzałości  zaowocuje sukcesem i dostaniem się na upragniony kierunek studiów.

Powodzenia w dalszym życiu! Pamiętajcie, że „ Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”.