91 43 46 835 bsi@um.szczecin.pl

MŁODZIEŻOWA RADA BURSY 2014/ 2015…

By admin

MŁODZIEŻOWA RADA BURSY 2014/ 2015…

MŁODZIEŻOWA RADA BURSY  2014/ 2015…

TO MY!

Na początku roku szkolnego wszystkie pokoje bursy wypełniły się ponownie bursiakami.

We wrześniu tradycyjnie w każdej grupie został wybrany  samorząd.  Potem odbył się II etap wyborów  i tak 8 października  spośród   członków MRB został wybrany zarząd. W skład zarządu wchodzą następujące osoby:

  • Joanna Podgórska  gr IV – przewodnicząca
  • Marcin Bieńkowski  gr I
  • Alicja Szatanik   gr III
  • Iga Jadczyszyn  gr IV

Witamy w nowym składzie! Jako MRB jesteśmy łącznikami pomiędzy kadrą pedagogiczną, a bursiakami. Zgłaszajcie do nas wszelkie pomysły, możliwe i warte realizacji, a także uwagi i postulaty!

Joanna Podgórska – mam 17 lat i mieszkam w pokoju 216. W bursie jestem już drugi rok. Należę do osób otwartych,  pomocnych, zawsze uśmiechniętych. Biorę aktywny udział w bursianym teatrze – moim zdaniem to bardzo fajna inicjatywa!

Marcin Bieńkowski – mieszkam w pokoju 10. Moim ulubionym sposobem spędzania czasu wolnego jest nawiązywanie i pogłębianie kontaktów międzyludzkich. Jestem osobą otwartą, szczerą, godną zaufania, empatyczną.

Alicja Szatanik – mieszkam w pokoju 202 i jestem uczennicą I klasy. Jestem osobą szczerą, na którą można liczyć.  Lubię pomagać innym dlatego zawsze postaram się rozwiązać każdy problem.

Iga Jadczyszyn – mieszkam w pokoju 216. Lubię angażować się w różnego rodzaju projekty. Nie lubię spędzać czasu bezczynnie, dlatego staram się dobrze zagospodarować każdą wolną chwilę. Jestem otwarta, ambitna, wrażliwa na potrzeby innych.

 

Pozdrawiamy i zachęcamy do wspólnych działań!