91 43 46 835 bsi@um.szczecin.pl

Panny Wyklęte w Filharmonii Szczecińskiej

By admin

Panny Wyklęte w Filharmonii Szczecińskiej

02 marca w szczecińskiej Filharmonii odbył się koncert Maleo Reggae Rockers i czołowych polskich wokalistek prezentujący materiał z projektu „Panny Wyklęte”.

 

Ponieważ sami przygotowujemy koncert dotyczący tej tematyki – nie mogło Nas tam zabraknąć. Silną, dwudziestodwu osobową reprezentacją pojawiliśmy się w pierwszym i drugim rzędzie sali głównej filharmonii. Specyficzna to sytuacja gdy na „takim” koncercie należy siedzieć  na miejscach, a nie hasać pod sceną – dlatego musimy jako sukces odnotować, że sporo z nas wysiedziało do połowy koncertu 😉 A później … no cóż… mamy nadzieję, że nie zasłanialiśmy zanadto „grzecznym” widzom/odbiorcom siedzącym w pobliżu! Po koncercie mieliśmy przyjemność zrobić kilka zdjęć z artystami, zamienić parę słów, a nawet zaśpiewać „Kawkę na Ordynackiej” dla Darka Malejonka. Może niebawem film z tego występu pojawi się na profilu Panien Wyklętych na facebooku… Zapraszamy do śledzenia!

 

facebook – PannyWyklęte – KLIK

 

A Nasz koncert: „Zachowała się jak trzeba”

już 15 kwietnia na scenie

Akademickiego Centrum Kultury w Szczecinie.

Na początku…                                                                               … i na końcu z Darkiem Malejonkiem