91 43 46 835 bsi@um.szczecin.pl

Walentynkowe śpiewanie

By bursa

Walentynkowe śpiewanie

Dnia 15 lutego 2018 roku w naszej Bursie, odbyło się wielkie bursowe walentynkowe śpiewanie, zorganizowane pod kierunkiem wychowawczyni p. Pauliny z pomocą MRB.

Wydarzenie rozpoczęło się o 20:30 w naszej stołówce, która na ten czas zmieniła się w wielką scenę. Imprezę otworzył prowadzący Daniel Zwijacz wraz z Kacprem Żarnickim, który odpowiedzialny był za sprzęt.

Artystów było wielu, także nie sposób było zapamiętać ich wszystkich. Bogactwo utworów i ich dobre wykonanie spowodowały że publiczność szalała. Na długo zostanie zapamiętany występ Kamila Jordana ze swoim wykonaniem piosenki Eda Sheerana – Perfect, który zdobył serca zgromadzonych. Swoim ukrytym talentem zaskoczyła nas Asia Surmiak, która zaśpiewała swój cover Eye of the Tiger. Z wielkim zainteresowaniem spotkał się występ chłopaków z gr III,  którzy porwali publiczność piosenką Golec Uorkiestry pod tytułem Ściernisko. Występy Marty Włodarczyk były nacechowane olbrzymią oryginalnością. Fenomenalny występ należał też do Katarzyny Dominiak, która pięknie zaśpiewała Gangsta’s Paradaise w wersji PostModern Jukebox.

Najczęściej na scenie pojawiały się pierwszoklasiści którzy najbardziej wczuli się w ducha imprezy, przełamując tym pierwsze lody oraz integrując wszystkich zgromadzonych. Nie zabrakło akcentu samych maturzystów z utworem zespołu Czerwone Gitary – Matura. Czadu dał też sam prowadzący Daniel Zwijacz i Kacper Żarnicki, wraz z Kasia Dominiak, (która nie do końca wiedziała na co się piszę), gdyż zaśpiewali wyjątkową w swoim rodzaju piosenkę „Pędzel”. Na koniec wszyscy zebrani pod zachętą prowadzącego wspólnie wykonali kilka piosenek zespołu Perfect. Atmosfera była niezwykła, publiczność śpiewała wraz z uczestnikami wszystkie zaprezentowane utwory.

 Nie możemy również zapomnieć o naszych kamerzystach Wiktorze Kowalskim i Patrycji Mruczkiewicz, którzy zadbali o to, by występ można było przeżyć jeszcze raz.

Wszystkim uczestnikom i tym, którzy z widowni włączali się do wspólnego śpiewania, dziękujemy za udział i wspólna zabawę.

                                                                                                                      Bursiaki

Hooppp do galerii