91 43 46 835 bsi@miasto.szczecin.pl

STREFA PUPILA – PODSUMOWANIE

By bursa

STREFA PUPILA – PODSUMOWANIE

I stało się. Rok szkolny 2019/2020 dobiegł właśnie końca 🙂 . I z tej też okazji chciałybyśmy zrobić małe podsumowanie bursianej „Strefy Pupila”. Mamy nadzieję, że artykuły i linki, które zamieszczałyśmy chociaż trochę zainteresowały Was i pozwoliły pogłębić wiedzę dotyczącą zwierząt.

Zrobiliśmy również „trochę” dobrego dla naszych braci mniejszych. Adoptowaliśmy wirtualnie suczkę Frajdę przebywającą pod opieką Fundacji „Niechciane i Zapomniane SOS dla zwierząt”. Kwoty, które przelaliśmy pomogły chociaż w małym stopniu na leczenie Frajdy i sprawiły, że szybciej doszła do zdrowia. Chciałybyśmy, aby w nowym roku szkolnym adopcja wirtualna była kontynuowana. Nawet jeżeli Frajda w tym czasie znajdzie swój nowy dom to potrzebujących zwierząt nadal jest całe mnóstwo.

Dołożyliśmy także „finansową cegiełkę” na budowę pierwszej w Polsce Kliniki Chorób Zakaźnych dla Szczeniąt pod patronatem Fundacji „Judyta”.

Uważamy więc, iż pomimo tak trudnego dla nas wszystkich czasu związanego z pandemią koronawirusa zrobiliśmy dużo dobrego okazując empatię potrzebującym zwierzakom.

Życzymy Wszystkim zdrowych i udanych wakacji, chociaż zapewne będzie to inny wypoczynek niż dotychczas. Do zobaczenia już we wrześniuJ.

Chciałybyśmy tak na zakończenie przedstawić Wam „instrukcję” jak i kiedy głaskać psa, aby było to dla nas jak i dla niego miłe doświadczenie.

hooop – do tejże „instrukcji”