91 43 46 835 bsi@miasto.szczecin.pl

Paczka dla zwierzaczka

By bursa

Paczka dla zwierzaczka

Kontynuujemy Naszą pomoc dla potrzebujących zwierząt. Tym razem nietypowo ponieważ zdalnie

Ale wierzymy, iż to też się uda. Więc do brzegu…..

Zbliża się okres świąteczny ale również zimowy, najgorszy dla bezdomnych zwierząt.

W związku z tym organizujemy akcję charytatywną „Paczka dla zwierzaczka”. Pewnie każdy z Was kto ma w domu zwierzątko w postaci psiaka lub kotka posiada również zbędne rzeczy po swoim pupilu, gdyż zastąpił je nowymi. Mamy tu na myśli koce, miski, szelki, obrożę, smycze a nawet ubranka. Nie pogardzimy również karmą bądź przysmakami. Zebrane rzeczy przekażemy organizacji OTOZ ANIMALS, która ma pod swoją opieką kilka schronisk w Polsce i będzie wiedziała jak rozdysponować owe dary.

Problemem będzie dostarczenie ich do bursy. No cóż nie mamy wyjścia i musimy czekać, aż spotkamy się osobiście co mamy nadzieję nastąpi już niebawem. Wtedy też przywieziecie Wasze suveniry, zbierzemy je wszystkie do 1 paczki i wyślemy na ratunek zwierzakom.

Cel szczytny więc prosimy nie zawiedźcie. My także jesteśmy na etapie poszukiwania dobrych a zarazem niedrogich gadżetów, które chcemy zakupić za zebrane wcześniej fundusze.

Informujcie nas za pomocą komunikatora Messenger jak idzie zbiórka. My również będziemy dzielić się naszymi zdobyczami w postaci zdjęć na stronie fejsbukowej bursy.

A więc do dzieła i…..

Akcję prowadzą wychowawczynie Żaneta Misztoft i Monika Ochocka