91 43 46 835 bsi@miasto.szczecin.pl

„Wyślij pączka do Afryki 2021”

By bursa

„Wyślij pączka do Afryki 2021”

Przyłącz się, a wspólnie zrobimy wiele dobrego!

Kochani!

Już wkrótce będziemy świętować Tłusty Czwartek, w którym zjedzenie pączka to wręcz „obowiązek” 🙂 , by uczynić zadość tradycji.

W tym roku zapraszam do wzięcia udziału w akcji  społecznej i pomocowej, którą organizują  bracia misjonarze pracujący w Afryce.

Na czym polega Akcja Pączkujemy?!

Zamiast zajadać się pączkami (zwłaszcza w Tłusty Czwartek) możesz podzielić się nim z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej.

Nie musisz wychodzić z domu!

Kwotę, którą wydalibyśmy na pączki, słodycze (szczególnie te w nadmiarze) – wysyłamy do Afryki przez stronę: www.paczek.kapucyni.pl Jest to tak zwany e-pączek.

Pieniądze zostaną przeznaczone na projekty pomocowe, edukacyjne i charytatywne. Rezultat: mniejszy brzuszek a większe serce i pomoc dla tych, którzy jej potrzebują. Może się wydawać, że drobna kwota za pączka czy batonik nikomu nie uratuje życia. Ale jeśli będzie nas… 200 tysięcy? Perspektywa się zmienia! Dlatego dołącz do nas! Twój pączek może bardzo dużo zmienić. Naszą siłą jest to, że będzie nas wielu. Oczywiście kwota wpłaty jest dowolna, jeśli Cię stać, możesz „wysłać do Afryki”(czyli wpłacić darowiznę) nawet cały kontener pączków!

Nasza Bursa została oficjalnie zgłoszona do akcji. Możesz nas zobaczyć tu:

https://paczek.kapucyni.pl/gdzie-paczkujemy

Dlatego nie trać czasu i wesprzyj akcję… Liczę na Ciebie… !